Új vezetőség: Bemutatkozik Bognár Bence
Hogy honnan jött a biomérnökség? Viszonylag egyszerű a válasz, a biológia szeretete. Már 5 éves koromban elzárt kincseimként tekintettem a vadvilágos kazetta gyűjteményemre, amiket rongyosra néztem. Mostanában már inkább a világ miniatűr része, ami megfog.
A szakkolis lét hirtelen jött, nagyon nem hagytam időt a gondolkodásra, csak belevágtam, hogy teszteljem magam. Egy olyan lehetőségnek gondoltam, amivel kár lenne nem élni. Egyből magába húzott a közösség, ami azóta sem ereszt, talán ez mondható a DTSZ egyik fő oszlopának. Az a tudat, hogy te ezt formálhatod és erősítheted elég volt, hogy második szakkolis évemben csatlakozzak az integrációs munkacsoporthoz.
Kívülről számomra ez tűnt a bulis munkacsoportnak, aki összetartja a csapatot. A részeseként viszont rájöttem, hogy nagyon sokrétű és rengeteg munkát felölelő munkacsoport. Nagyon sok kreativitást igényel és szerintem ebben rejlik a szépsége. Az út, ahogy az elsőre hülyeségnek tűnő kósza ötletedből egy terv lesz, amit előkészítetek, megszerveztek, végül láthatod életnagyságban megvalósulni, visszaadhatatlan érzés. Az csak a hab a tortán, amikor olyan emberek elismerő visszajelzésében fürödhetsz, akiknek számodra nagyon fontos a véleménye. Ennél több motiváció nekem nem is kellett, hogy pályázzak az integrációs referens pozícióra. Számomra mindig a tagok és a közösségünk lesz a középpontban.
Szívesen írnál Te is cikket a blogunkra? Várjuk élménybeszámolódat az élelmiszeriparral, szakkollégiummal, élelmiszerekkel vagy bármilyen szakmai jellegű témában a deaktszakkollegium@gmail.com email címre.
Szerkesztette: Csiszár Sára Luca
Megjegyzések
Megjegyzés küldése